SAĞLIKLI BİR ÇALIŞMA ORTAMI İÇİN ERGONOMİ ÇÖZÜMLERİ

Ergorest Önkol Desteği, son derece hassas hareketler sağlarken mükemmel konfor ve destek sunar. Kol, omuz ve boynun gerginliğini ve yorgunluğunu hafifletmek için ön kollarınızı destekler. 75 mm yüksekliği ayarlanabilir olup, üstün kaliteli hafif ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Üst menteşe, tüm hareketleri takip etmek için 360 derece döner.

Ergorest Önkol Desteğine ilave olarak Mouse pad'in açısı yatay olarak ayarlanabilir. Ayrıca çıkarılabilir. Yüzeyi, fare hareketlerinize ekstra kayma ve pürüzsüzlük sağlar.

Kablosuz Oyster Mouse, tamamen ayarlanabilir tek ergonomik faredir.Size en uygun konumu sezgisel olarak bulmak için 5 farklı açıya ayarlayabilirsiniz. Konumunuzu arada bir değiştirmek, tekrarlayan stres yaralanmalarını (RSI) ve ayrıca karpal tünel sendromu (CTS) gibi çoğu üst ekstremite durumunu önlemenize yardımcı olur. Kablosuz Oyster Fare, hem sağ hem de sol el kullanıcıları için çift yönlüdür.

Ergorest Önkol Desteği 450 mm'ye kadar toplam yüksekliğe ayarlanmasına izin veren 100 ve 200 mm'lik iki yükseklik çubuğu içerir. Mouse pad'in açısı yatay olarak ayarlanabilir. Ayrıca çıkarılabilir. Yüzeyi, fare hareketlerinize ekstra kayma ve pürüzsüzlük sağlar.

VerticalMouse 4, ergonomi dünyasında devrim niteliğindeki ve en ünlü dikey farenin dördüncü neslidir. Kolunuzu doğal bir pozisyonda hizalayarak, genellikle geleneksel farelerin kullanımıyla birlikte gelen yorgunluğu ve diğer sorunları önleyerek rakipsiz bir rahatlık deneyimi sağlar.

Kablosuz Oyster Mouse, tamamen ayarlanabilir ergonomik faredir. Size en uygun konumu sezgisel olarak bulmak için 5 farklı açıya ayarlayabilirsiniz. Konumunuzu arada bir değiştirmek, tekrarlayan stres yaralanmalarını (RSI) ve ayrıca karpal tünel sendromu (CTS) gibi çoğu üst ekstremite durumunu önlemenize yardımcı olur. Kablosuz Oyster Fare, hem sağ hem de sol el kullanıcıları için eşit derecede rahat bilgi işlem deneyimi sağlayan mükemmel bir şekilde çift yönlüdür. Hem kablolu hem de kablosuz versiyonu mevcuttur.

Ekran Tutucu ArmUSB uzunluğu, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilir ve kullanıcısına yeniden düzenlenmiş ve verimli bir masa alanı sunar. Elin basit bir hareketi ile bilgisayar ekranının çok çeşitli yönelim ve yükseklik ayarına izin verir. Kullanıcının aktivitesini göz seviyesinde ve yükseklikte odaklarken, iş istasyonunda daha fazla üretkenlik için alanı optimize eder ve serbest bırakır. Ayrıca, her türlü cihazı bilgisayara bağlamak için tabanında iki USB 3.0 bağlantı noktası içerir.

Microdesk, daha fazla üretkenlik için ekranın görsel alanında tüm çalışma belgelerini veya ikincil ekranları (tabletler veya akıllı telefonlar) toplayan sağlam ve hafif bir belge tutucudur. Microdesk, yazma eğimi olarak kullanılacak kadar sağlamdır. Microdesk, kullanıcının görme alanı ağırlık merkezini ortalayarak ve yükselterek, kullanıcının boynunu daraltır ve gereksiz hareketlerden kurtarır, böylece farklı RSI, özellikle de kaplumbağa boynu sendromunu önler.Ekran Tutucu ArmUSB uzunluğu, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilir ve kullanıcısına yeniden düzenlenmiş ve verimli bir masa alanı sunar. Elin basit bir hareketi ile bilgisayar ekranının çok çeşitli yönelim ve yükseklik ayarına izin verir. Kullanıcının aktivitesini göz seviyesinde ve yükseklikte odaklarken, iş istasyonunda daha fazla üretkenlik için alanı optimize eder ve serbest bırakır. Ayrıca, her türlü cihazı bilgisayara bağlamak için tabanında iki USB 3.0 bağlantı noktası içerir.

Evoluent VerticalMouse C ergonomik avantajlarla daha iyi bir tasarım ve tutuş sunar. C modeli, daha büyük baş parmak dayanağı ve kolay tıklamalar için optimize edilmiş daha büyük düğmelerle ele daha iyi destek sağlar.Evoluent fare, kolunuzu doğal bir el sallama pozisyonunda hizalı tutar, yarıçapın ve ulnanın bükülmesini ve genellikle yatay standart fare kullanımından kaynaklanan bileğe uygulanan baskıyı önler.

Kinesis Freestyle2 Solo klavye, ergonomik tasarımıyla çalışmalarınızda rahatlık sunar.

Yüksekliği ayarlanabilen sırt desteği, sırtın koltuk dayanağında gerginlik olmadan dikey olarak hizalanmış bir konumda kalmasını sağlar. İki bağımsız parçadan oluşur ve maksimum rahatlık ve daha iyi günlük duruş için onu desteklemek için kullanıcının sırt şekline mükemmel uyum sağlar. Takılı olduğu koltuğun sırt desteğini çevreleyen elastik kayışlarla her koltuğa kolayca sığar. Bu ürün, sırt ağrısını giderirken oturmayı daha rahat hale getirir ve ayarlanamayan koltukların eksikliklerini azaltır.

Evoluent D, eski sürümlerle (Evoluent Vertical Mouse 4 ve Evoluent C) aynı ergonomik avantajları sunarken, önceki modellere göre daha da rafine ve geliştirilmiş bir şekil ve tutuş ile yeni bir tasarım sunar. D modeli, markanın tasarımının hem ürün kalitesi hem de güvenilirliği üzerindeki gelişimini sürdürüyor. D modeli, el için daha da fazla destek ve farenin tabanında daha belirgin bir kenar sunarak küçük parmağı destekler ve masaya sürtünmesini önler. Ana tuşlar, tutuşun daha rahat olması için yeniden düzenlenmiştir.

Orijinal Freestyle V3 klavyeden daha ince olan Kinesis Freestyle2 V3 klavye, ergonomik tasarımda bir dönüm noktasıdır.

Standmat anti-yorgunluk, sürekli statik olarak ayakta duranların konforunu artırmak için tasarlanmış bir çözümdür. Poliüretan bileşimi ile yumuşak ve esnek yüzeyi sayesinde sırt problemlerini, ayak ve bacaklarda oluşan rahatsızlıkları önler.

Hippus HandShoeMouse, bir Tıp Üniversitesinin kapsamlı araştırması ve neredeyse iki yıllık saha araştırmasının ardından geliştirilen ergonomik faredir. Kolunuzu ve elinizi en rahat pozisyonda tutacak şekilde tasarlanmıştır ve elinizin parmaklarınızı kaldırmadan mouse gövdesi üzerinde sürekli olarak dinlenmesini sağlar. Bu sürüm optik işaretçi sürümünden daha fazla doğruluk sunan BlueRay Track lazer işaretçisine sahiptir.

Aero Takılabilir Standivarius Dizüstü Bilgisayar Standı ekstra hafif (135 gr), ekstra ince (2,5 mm) ve kolay kurulum sağlar. Standivarius Aero Takılabilir Dizüstü Bilgisayar Standı, dizüstü bilgisayarın ekranını ayarlanabilir bir ergonomik yüksekliğe yükselterek, özellikle tipik 'kaplumbağa boynu' sendromu olmak üzere boyun ve sırt ağrısını önleyerek kullanıcıların duruşunu iyileştirir. 3 boyutta mevcuttur: 10-13, 14-15 ve 16-17 inç dizüstü bilgisayar ekranları için.

Basic 952, kaymaz yüzeye sahip, yüksekliği ayarlanabilen (8 ila 29 cm aralığında) sağlam bir ayak dayama yeridir. Bu ayar, kullanıcı tarafından doğrudan oturma pozisyonunda, 12 pozisyondan biri sadece ayaklarıyla seçilerek yapılır. Platform ayrıca daha fazla kullanıcı konforu için eğimde ayarlanabilir.